GARBARIS.COM

Vartotojas:

Slaptažodis:

KOLA-2

Ūgis- 128 cm.

Aukštis 170-180 cm

ZP-1

Aukštis - 50 cm.  Mūsų įmonė buvo įkurta 1996 m. ir pradėjo savo veiklą-
kurti gaminius iš odos. Mūsų asortimento neatskiriama dalis buvo įvairūs stilizuotų  gyvūnų ornamentai. Jie 2001 m. ir paskatino mus gaminti tai, kas suteiktų džiaugsmo tiek jaunam, tiek ir vyresniam. O kas daugiau džiaugsmo suteiks už žaislą?
  Prisiminę skudurinę Onutę ar mūsų pamėgtą pliušinį meškiuką mes nusprendėme gaminti minkštus kimštinius žaislus.
  Šiuo metu mes gaminame daugiau nei 500 pavyzdžių įvairaus dydžio bei dizaino minkštus kimštinius žaislus bei kostiumus-kaukes.
  Mūsų dizaineriai kas mėnesį sukuria vis naujų ir malonių minkštų žaislų -  taip mūsų asortimentas didėja. Mes galime pagaminti minkštų žaislų bei kostiumų-kaukių pagal individualų jūsų užsakymą.
  Mūsų gaminiai atitinka visus Lietuvoje bei Europoje galiojančius žaislų saugos techninius reglamentus, kuriais Lietuvoje įteisinta Europos Tarybos direktyva 88/378/EEC, ir darniuosius EN 71 serijos standartus.
  Mūsų žaislai testuojami laborotorijoje, kuri ir nustato, ar jie kokybiški.
Šiuo metu įmonėje dirba 68 žmonių komanda. Mūsų profesionalai yra paruošti gaminti žaislus pagal kiekvieno poreikius bei pareikalavimus.
Mes gaminame žaislus naudodami tik aukštos kokybės medžiagas, pvz., dirbtinį kailį, silikoninį pluoštą, furnitūrą ir t. t.
Mus rasite Šiauliuose, Basanavičiaus g. 168  LT76123